Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Skrillex esineb ööklubis Factory! - party.ee

Skrillex esineb ööklubis Factory!

12. veebruaril astub esmakordselt klubis Factory Eesti publiku ette maailmakuulus ning üks ainulaadsemaid EDM produtsente ning DJ’sid – SKRILLEX. 

Lavanime Skrillex taga on USA’st pärit 26-aastane elektroonilise muusika geenius Sonny John Moore, kes oma esimesed katsetused muusika loomisel tegi juba 12-aastaselt. Soolokarjäärile pühendus ta aastal 2007.

DJ ja produtsent Skrillex tungis justkui plahvatusena elektroonilise tantsumuusika (EDM) taevasse, raputas seda, pani siis kokku tagasi. Produtsendi enda sõnul olid tema praegusele, väljakujunenud ning väga iseloomuliku kõlaga loomingule algseks inspiratsiooniks vanameister Aphex Twin (IDM, tehno ja ambient jm) ning drum'n'bass legend Noisia.

Skrillexi puhul on tegemist ühteaegu nii ülimalt armastatud, kuid samaaegselt ka vihatud artisti/produtsendiga- ning seda põhjusel, et oma kiire tähelennuga maandus ta otse elektroonilise tantsumuusika scene keskel ning lõi täielikult omanäolise kõlaga uusversiooni muusikastiilile dubstep.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

Skrillexi loomingut iseloomustab detailide küllus ning unikaalsed sündi-soundid. Oma lugude loomisel eksperimenteerib ta erinevatele muusikastiilidele omastele elementidega ning sulatab siis need kõik kokku üheks ja kompaktseks tervikuks.

Loominguprotsessi kohta sõnas ta ise: “Iga kord, kui alustan uue loo tegemist, püstitan endale väljakutse- ma valin kõige hullumeelsemad sound’id, mis ette jäävad ning seejärel vaatan, kas sest tuleb midagi välja või mitte. Muusika loomise protsess on minu jaoks eelkõige lõbus tegevus, täis nalja ja naeru. See sobib mulle ning kindlasti eelistan ma nalja tõsidusele- sest ei tasu ennast ega oma loomingut kunagi liiga tõsiselt võtta!”

Oma karjääri jooksul on ta välja andnud neli EP’d, võitnud kokku kuus muusikaauhinda Grammy (sealhulgas kategooria: Parima Tantsu/Elektroonika Album), nomineeritud tiitlile Parim Uus Artist ning valitud MTV Aasta Parimaks Elektroonilise Tantsumuusika Artistiks.

Produktsioon ning lõpmatud ideed on teda kokku viinud ka erinevate maailmakuulsate artistidega, kelle hulgas näiteks The Doors, Black Eyed Peas, Madonna, Korn, Lady Gaga, Bruno Mars jpt.

Esimestele kiirematele tulevad piletid hinnaga 29 eurot müüki neljapäeval, 18. detsembril kõikides Piletilevi müügipunktides. Hiljem piletihind kallim.

www.party.ee

 

<<  Mai 2022  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018