Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Colors Festival juulis Helsingis! - party.ee

Colors Festival juulis Helsingis!

Selle suve kindlasti üks huvitavamaid festivale "Colors Festival" toimub 10.-12.juulil Helsingis Kaablitehase ruumides ja õuealal.

Sel talvel vahele jäänud festival on siirdunud nüüd südasuvele, kuhu peakorraldaja Alex Kunnari on kaasanud maailma parimaks ööklubiks valitud "Space Ibiza" ja esinema kutsunud hetke kuumimad nimed house, trance ja techno muusikas.

Suve kõige põnevamal EDM festivalil esinevad Hollandi house muusika täht Fedde Le Grand, Briti house pioneerid Basement Jaxx ja Deep Dish, Itaalia electro-house kuningas Benny Benassi ning Ameerika house-legend Erick Morillo.

Trance muusika sõpradele on aga tulemas väga eriline nädalavahetus, sest festivalil esinevad selle stiili ühed silmapaistvamad tähed nagu Dash Berlin, Ferry Corsten, Markus Schulz ja vanameister Paul van Dyk.

26.märtsil avalikustatud artistikinnitused löövad aga jalust nii mõnegi suure trance muusika austaja, kui nimekirja lisati vanameistrid ATB ja Alex M.O.R.P.H Saksamaalt ning Lange Inglismaalt. Lisaks miljoneid albumeid müünud Chicane, kes teeb festivalil erakordse etteaste live-bändiga.

Kohal on ka tuntud uplifting trance duo Aly & Fila Egiptusest, kes möödunud aastal võitis Trance Podiumi auhinna viies erinevas kategoorias.

Lisaks näeme esmakordselt Soomes noori andekaid tegijaid, kes produtseerivad meloodilist, veidi kiiremat trance muusikat ja mida fännid liigitavad tihtipeale kategooriasse "Whos Afraid of 138!?" Nendeks on, eelmisel aastal Prahas üritusel Transmission unustamatu etteaste teinud Photographer. Samas tempos lasevad veel Inglismaa poisid Jordan Suckley ja Will Atkinson. Mesimagusaid vocal trance hitte tuleb aga mängima Ben Gold.

Unustatud ei ole ka house muusika sõpru kui nimekirja lisati rohkem kui 20 aastase raadiokarjääriga DJ Judge Jules ja Space Ibiza klubist hüüdnime "King of Space" saanud legendaarne Steve Lawler.

Rõõmustada saavad veel techno muusika austajad, sest esinejate nimekirja lisati selle stiili tõeline kuningas Marco Bailey.

Korraldajad avalikustavad ülejäänud esinejad aprilli alguses. Kokkuvõttes saab programm olema laiem ja mitmekesisem kui teistel elektroonilisele muusikale pühendunud festivalidel Soomes.

Alates 2011 aastast Summer Sound Festivalile programmi koostanud Alex Kunnari sõnul on Soome festivalimaastikul ruumi ka veidi intiimsemale üritusele, mis keskendub vähem kaubanduslikele EDM artistidele.

"Mere ääres paiknev Kaablitehas on selleks ideaalne paik, mis loob eheda atmosfääri suvefestivali läbi viimiseks nii siseruumides kui välialal" räägib Alex Kunnari. Sisehallis paiknevale pealavale tulevad lisaks mitmed väiksemaid erinevatele stiilidele keskenduvad lavad nii sees kui väljas.

Colors Festivali 3-päeva "Early Bird" piletid hinnaga 89 eurot tulevad müügile  Lippupiste piletimüügiportaalis 16.märtsil. Alates 3.aprillist saab aga 3-päeva pileti soetada 99 euro eest. Müügile tuleb 5000 piletit ja festivalile pääseb alates 18 eluaastast.

Vaata ürituse kohta lähemalt SIIT!

www.party.ee

 

<<  Mai 2022  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018