Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Armin van Buureni soojendusartist on MaRLo! - party.ee

Armin van Buureni soojendusartist on MaRLo!

Reedel, 29.mail Tallinna Lauluväljakul toimuva Armin van Buureni show ametlikuks soojendusartistiks on MaRLo.

Vaid paari aastaga jätnud märgi edetabelites, tantsupõrandatel ja muusika entusiastide südametes üle maailma on Hollandis sündinud kuid Austraalias resideeruv MaRLo hääletatud number 1 Trance dj-ks Austraalias.

Võttes eeskujuks trance, tech-trance, hard-trance ja tänapäeval populaarse "big room" house muusika, loob MaRLo täiesti unikaalse ja omapärase soundi, mida tema lojaalsed fännid on hakanud nimetama ka kui "The MaRLo Sound".

Näidates üles oma tõelist talenti stuudios on ta liikunud edetabelite kõrgematele positsioonidele. Liitudes Armini plaadifirmaga Armada Music on Armin van Buuren isiklikult öelnud, et just MaRLo teab kuidas teha parimat "lead" soundi.

Tema 2013 aasta festivalihümn "Boom" mitte ainult ei tõusnud Beatporti kolmandale kohale vaid näitas oma tõelist potentsiaali kui Armin van Buuren ASOT 600 üritusel Mehhikos kümned tuhanded inimesed kaasa elama pani ja millest sündis ühtlasi ka nn. "Boom dance".

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

Sellele järgnesid lood "Haunted" millele andis vokaali tema naine Jano ja legendaarne "Visions", mis valiti kolme parima hulka ASOT650 Anthem hääletusel ja tänu sellele ka maailma suurimal trance üritusel palju kõlapinda sai.

Viimane vokaalhitt "Hold It Together" ilmus nüüd aprillis koostöös briti lauljatari Christina Novelli-ga ja millest on mees teinud ka kiirema "Tech Energy" versiooni.

MaRLo on väga nõutud ka lugude ümbertöötlemisel. Lisaks Arminile on oma lugudele nn. "MaRLo sound" töötluse saanud Ferry Corsten, Dash Berlin, W&W, Gareth Emery, Emma Hewitt ja paljud teised.

Kuid laval Dj-puldi taga on see koht, kus mees tõeliselt süttib. MaRLo setid kütavad kuumaks A State of Trance pidude publiku Ushuaia Ibizalt, läbi Den Boschi ja Amsterdami Beirutini välja. Ta on esinenud maailma suurimatel festivalidel nagu Tomorrowland, Ultra Music Festival, Creamfields, Stereosonic ja Beyond Wonderand.

Suur edu MaRLo loomingust kombineeritud energiat täis esinemistega on teinud temast hetkel ühe oodatuma artisti üritustel ja festivalidel.

Tallinna Lauluväljakul toimuva Armin van Buureni show pilet maksab eelmüügis 49 eurot.

Vaata ürituse kohta lähemalt SIIT!

www.party.ee

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

<<  Mai 2022  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018