Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Dj Tonka 14.nov Club Von Überblingenis! - party.ee

Dj Tonka 14.nov Club Von Überblingenis!

Club Vision korraldab juba 4 korda suurt showüritust : "CLUB GIRL" legendaarse peaesinejaga Saksamaalt "DJ TONKA".


Dj Tonka alustas oma karjääri DJ-na 90-ndate algul, teda peeti tihti kogenematuks teismeliseks oma noore vanuse tõttu teiste DJ-de hulgas. Tänaseks on ta ennast tõestanud üle maailma . Ta oli kohal siis kui House , Techno ja Breakbeat sündisid ja võib öelda, et ka tema pani oma panuse muusikastiilide arengusse. Ta teenis au ja kuulsuse kui tema ja Ian Pooley, keda ta tundis juba kooliajast, asutasid koos labeli Frankfurdis milleks sai "FORCE INC". Koos produtseerisid nad suurepäraseid lugusid nagu Space Cube E.P-SERIES "Kool Killer 1-3", või legendaarne "Depart E.P.". Peale selle töötas ta maailma kuulsamates klubides ja oli resident Dj-na "Brückenkopf"- Events In Mainz. Viimase 10 aasta jooksul on ta läbinud mitmeid arenguetappe ja tänaseks on välja kujunenud tema ainulaadne stiil. Tema ainulaadne stiil väljendub tema lugudes ja ka remixides , mis muutuvad justkui tema enda lugudeks ja samuti tema mitmepalgelised eufoorilised Dj setid, jätavad kuulajale unustamatu mulje.

Tema meeletult hea oskus remixida on teada üle kogu maailma. Ta on remixinud artiste nagu Bootsy Collins, Colonel Abrahams, Jimmi Sommerville, Dave Angel, Dominica, Salt'n'Pepa jne. Isegi kõige kommertslikumale või hip hop loole jätab ta oma allkirja ja teeb nendest täiesti uue loo.Ka kõike valiv kuulaja leiab tema muusikast midagi, mis talle meeldib. Ta on tugevasti mõjutatud 80-ndate Italo Discost ja ta on suur Piano-Breaks austaja. Tema lood räägivad lugudest, mis juhtuvad pidude ajal, nädalavahetusel,klubides.Suur edu oli DJ Tonkal looga "She Knows You", mis oli väga edukas oma Piano harmoonia ja oma Uplifting Grooviga, kohe peale seda järgneisid ka superhitid nagu "Old Skool" , "Security" ja kõigile tuntud remix loole Black and White Brothers "Put Your Hands Up In The Air". Tema esimene album PEAKTIME saavutas enneolematu edu. Seal peal on nii tema enda lugusid kui ka tema remixe teistest artistidest. Seal plaadil domineerib Vocal-Disco-House, mis on DJ Tonkale väga omane. Aprillis 2000 asutas Dj Tonka koos oma agent Heike Richter-iga oma enda house labeli Vivienne Records, millega kaasnes ka tema uus singel.

Peale pikka pausi tuli ta välja looga "Don't Be Afraid" (do let yourself go), mis õhkab positiivsest energiast. Nime "Vivienne Records" taga seisab üks tüdruk, kes on natuke häbelik, aga ta teab, mida ta tahab ja ta teab, kuidas seda saada. Ta defineerib enda jaoks ise, mis on hea ja mis halb ja ta loob enda muusika : Let there be house .Kitsh, Trash, big moments ? Ibiza ? Seda kõike ta tahab ja mis meeldib temale , meeldib ka kogu maailmale. Dj Tonka on välja andnud ka erinevaid mix plaate ja kõige enim nõutavam on "The Hoise of Disco" mida võib ebayst osta 2000.- krooniga. Kuna tegu on rariteediga, siis sellele on raske pihta saada. Samamoodi on muutunud ka rariteediks tema viimane album "84"(MY BEGINNING).
 
Aastal 2008 üllatab DJ Tonka oma uue stiiliga, mida on väga palju mõjutanud hetkel populaarne electro. Selle aasta septembris ilmus kaua oodatud uus vinyl, mis on tegelikult duubel-side vinyl, kus ühelpool võib leida tema 2 uut lugu. Plaat ise kannab nime Munich Disco Tech Vol. 1 [incl. Tonka - Orca & Freeze] [Great Stuff]. See on täitsa uus plaadi seeria, mille tuleb ka kindlasti teine osa. Antud plaati kiidavad ka tuntud artistid nagu Axwell, Tom Wax, John Acquaviva ja D.Ramirez. DJ Tonka uue muusika stiili kohta on öeldnud  : Damn, TONKA has been playing this stuff months ago! It´s not just his job, it´s simply his intuition!

 

 

<<  Mai 2022  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018