Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Weekend Festival ajas linna umbe! - party.ee

Weekend Festival ajas linna umbe!

Reedel, 17.augustil startinud kahepäevane Weekend Festival Soomes ei alanud päris nii nagu loodeti. Ummikutesse takerdunud tuhanded külastajad on korraldajate peale raevus!

Weekend Festival reklaamib kodulehel, et kõige mugavam viis kohale tulla on festivalibussiga, mille pilet oli võimalik soetada eelmüügist. Tegelikkuses oli aga "mugav" viimane sõna, millega bussides mitmeid tunde istunud peolised olukorda kirjeldaksid.

Helsingi külje all Espoo linnaosas Luukkis läbiviidav festival sulges selle suuna liikluse mitmeks tunniks, ummikud ulatusid kümnete kilomeetrite pikkuseks. Vaevalt 10 minutiline autosõit venis ligi 3-tunniseks.

Oma autoga kohale üritanud Joonas rääkis, et on väga pettunud korraldajates. "Tahtsime näha Skrillexi, aga selle magasime maha ummikus istudes. Nüüd jäävad piletid kasutamata".

Samalaadseid jutte leidub korraldajate facebooki lehelt sadu, kus pettunud peolised on oma tundeid avaldanud ebaõnnestunud nädalavahetusest.

Bussipeatused Martinlaaksos ja Elielinaukiolla meenutasid omamoodi festivali, kus tuhanded inimesed festivalibussi ootasid, mida aga ei tulnud tänu ummikutele.

-"14:30 Elienaukiolla bussi ootamas, 16:30 võtsin takso, 17:30 viiskümmend eurot taksomeetris 2/3 teekonda veel läbida, 18:15 1/3 teekonda läbida," kirjeldatakse oma läbielamusi Facebooki lehel.

-"Ma küll saan aru, et kõik ei lähe alati nii nagu peab, eriti veel kui esimest korda seda festivali tehakse aga kõigel on siiski piir! See on täiesti uskumatu," räägib teine pettunud muusikasõber.

Lisaks kõigele oli juhtunud veel kolmikavarii suure ümebrsõidutee Kehä III Viihditie juures, tänu millele pidid Helsingi idapoolsetest linnaosadest tulnud külastajad ja Vantaa elanikud ootama ummikus tunde, kus samuti venis autode kolonn mitme kilomeetri pikkuseks.

Korraldajatele heidetakse ette halba koha valikut sellise suurfestivali läbiviimiseks, liiklusreguleerjate saamatust ja peaesinejate kehva esinemisgraafikut, mille tõttu jäi tuhandetel piletiostjatel hetke kuumim nimi dubstep maailmas -Skrillex- nägemata.

"Olukord ei ole kiita. Sellisele väiksele territooriumile mahutada tuhandeid inimesi ja neid tuleb aina juurde," räägib konstaabel Asko Meriläinen. "Hetk tagasi tuli raadiost teade, et festivalipaika ei mahu enam rahvast ja siia ei maksa tulla, nad lihtsalt ei lase sisse," soovitab Meriläinen Radio Novale antud intervjuus.

Lisaks pettunud festivalikülastajatele on pahameelt avaldanud ka kohalikud elanikud, kes jõudsid täna koju tavapärasest mitu tundi hiljem. Kogu selle piirkonna bussigraafik oli segi paisatud.

Soome meedial ei ole õnnestunud korraldajaid tabada. Laupäeval jätkub Weekend festival, kus lisaks kohalikele artistidele esineb ka popp-duo Hurts.

www.party.ee

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

 

<<  Mai 2022  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018