Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
EDM Estonia jätkab tipp artistidega! - party.ee

EDM Estonia jätkab tipp artistidega!

9.märtsil tuleb Eestisse maailma üks tuntuim plaadifirma Enhanced Recordings, et koos oma tipp-artistidega pakkuda unustamatu elamus Eesti trancemuusika sõpradele.

Pärast 10. novembril toimunud ülimenukat üritust, kus õhtu peaesinejaks olid Armada artist TOM FALL (FIN) ning BEAT SERVICE (EST), naaseb EDM Estonia teie ette tõelise maiuspalaga. Maailma üks tuntuim plaadifirma Enhanced Recordings tuleb Eestisse, et koos oma tippudega pakkuda unustamatu elamus Eesti trancemuusika sõpradele. See on nende maailmaturnee ainus üritus Põhja-Euroopas ja Baltikumis. EDM Estonia meeskond tegi suuri jõupingutusi, et üha kasvavale Eesti trancemuusika kogukonnale rõõmu valmistada ning siin see on, kaua tehtud kaunike – ENHANCED WORLD TOUR with DANIEL KANDI, JUVENTA & BEAT SERVICE!
 
 

Õhtu peaesinejaks on Enhanced Recordings’i lipulaev DANIEL KANDI (DEN), kellele kuuluvad ka mitmed edukad reliisid Armin Van Buureni labeli Armada ning Above & Beyondi labeli Anjunabeats’i alt. Väga vähestel Taani artistidel on tantsumuusika maailmale selline mõju, kui seda on DANIEL’’THE KANDIMAN’’ KANDIL. Olles mänginud sellistel üritustel nagu: Trance Energy, A State Of Trance 400 ; 450 ; 500 ja 550. Trance Around The World 300, Tomorrowland, Global Gathering ja Godskitchen, on Daniel tituleeritud järgmise generatsiooni superstaariks. 2009. aastal paigutati ta DJ Mag’i poolt korraldataval DJ’de hääletusel 87. kohale. Nimed Gareth Emery ja Above & Beyond peaksid igale endast lugupidavale trancemuusika sõbrale nii mõndagi ütlema. Need on artistid, kes on korduvalt valinud DANIEL KANDI, kui maailma ühe nõutuima lugude remiksija, enda singlitele värske ilme andma.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

Jordin Post ehk JUVENTA (NL) on väga talendikas uue generatsiooni DJ ja produtsent, kes iga esinemisega hämmastab ja lõbustab tantsumuusika maailma. Vaatamata oma noorele eale on see mees saavutanud nii palju, millest mõned artistid võivad ainult unistada. Alles 18-aastane JUVENTA jätkab oma teekonda selles tormilises trancemuusika maailmas ning saab kiidusõnu ka nelja-kordselt maailma number üks DJ’lt Armin van Buurenilt. Armin usub, et temas on potentsiaali tõusta maailma üheks tuntuimaks trancemuusika produtsendiks. Oma esimesed reliisid andis JUVENTA välja 15-aastaselt ja need on näinud ilmavalgust lisaks Enhanced Recordingsile ka Armada ja Anjunabeats’i labelite alt.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

Madis Sillamo ehk BEAT SERVICE on tõeline komeet Eesti trancemuusika maailmas. Armin van Buurenile silma jäänud ning Armada labeli alt alustanud Madise jaoks kujunes läbimurdeliseks 2011. aasta. BEAT SERVICE’i muusikat toetavad lisaks Arminile veel sellised nimed nagu Tiesto, Ferry Corsten, Above & Beyond ja Markus Schulz ning tema reliisid on ilmunud trancemaailma kõige kuumemate labelite alt nagu Enhanced, Anjuna, Black Hole ja Armada. Alates 2012. aastast kuulub Madisele oma plaadifirma nimega BEAT SERVICE AUDIO ning 2013. aastast alustas ta kõikide fännide rõõmuks oma raadioshow’ga BEAT SERVICE RADIO, mis ilmub kaks korda kuus. BEAT SERVICE osaleb Enhanced Recordings’i maailmaturneel ka Austraalia üritustel just DANIEL KANDI, JUVENTA ning ka ESTIVA ja WILL HOLLANDIGA. Madis on mänginud erinevatel A State Of Trance üritustel ning hiljuti kinnitati tema naasmist trancemuusika Mekasse, sest ta astub ülesse Den Boschis toimuval A State Of Trance 600’l.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

TARMO TAMMEL ja MEHIS KUUSEMÄE on EDM Estonia residendid ning mõlemad mehed on tuntud oma jõuliste settide poolest. Sellel üritusel astuvad nad esimest korda ühe puldi taha ja te võite juba ette kujutada, mis toimuma hakkab. TARMO TAMMEL’i reliisid on ilmavalgust näinud Armada sublabeli alt Planet Love ning ta on teinud edukalt koostööd trancemuusika legendi York’ga. MEHIS KUUSEMÄE on olnud EDM Estonia eelkäija TranceSessioni resident selle loomisest peale ehk aastast 2007. Tema setid on olnud alati ühed kõige oodatumad ja nüüd koos TARMO TAMMELiga pakuvad nad midagi fenomenaalselt head – seda setti tasub oodata.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

COLD RUSH ehk Erkki Abel ja Robert Roost on tranceduona koostööd teinud alates 2011. aastast. Nende mitmed singlid ja remiksid on ilmunud Oceanbay Recordsi alt ning neid võib leida ka tuntud tantsumuusika kogumiku Dream Dance albumite pealt. 2012. aasta kujunes COLD RUSHi jaoks läbimurdeliseks, kui nende remiks Emma Hewitti loost ’’Crucify’’ valiti ametlikul konkursil võitjaks ning ilmub Armin van Buureni labeli Armada alt. Nüüdseks on selge, et tulevik paistab nende meeste jaoks helge ning juba 9. märtsil saavad mehed võimaluse mängida oma kodumaal selliste nimedega nagu seda on DANIEL KANDI, JUVENTA & BEAT SERVICE.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

Piletid üritusele hinnaga alates 8 eurot on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

party.ee loosib üritusele 3x2 piletit! Vaata lähemalt SIIT!

www.party.ee

 

<<  Mai 2022  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Uudised


armin500.jpg
pühapäev, 06 mai 2018
eestidj2017.jpg
pühapäev, 04 märts 2018
kraftwerk.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
made_in_estonia2018_cover.png
esmaspäev, 29 jaanuar 2018
winter_grind18_cover.jpg
esmaspäev, 29 jaanuar 2018