Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Üritused - Baile-bon Russian Style - party.ee
Home Üritused Andmed - Baile-bon Russian Style

Üritused

Üritus 

Ürituse nimi:
Baile-bon Russian Style
Millal:
16.06.2017 20.00 - 05.00
Kus:
Club Prive - Tallinn
Kategooria:
Klubi

Lisainfo

Linna lõbusaim venepidu BAILE-bon Russian Style avab suvehooaja ja pidutseb korraga välikohvik Varblane uuel suveterrassil ja ööklubis Privé!

Music Factory ja Bacardi esitlevad:

REEDEL 16. JUUNIL toimub Linna kõige lõbusama venepeo “BAILE-bon RUSSIAN STYLE suvehooaja avapidu ehk TERRACE OPENING PARTY ööklubis PRIVÉ (Harju tn 6, Tallinn) ja välikohvik VARBLANE uuel suveterrassil!

Suvi, päike, sõbrad, jahutavad joogid, kokteilid ja tantsud – kõik see saab olema väga kuumal üritusel BAILE-bon RUSSIAN STYLE TERRACE OPENING PARTY!

ALGUS kell 20.00 välikohvik VARBLANE uuel suveterrassil (Harju tn 6, Tallinn), kus parimat chill-, latiino- ja vene muusikat mängib  DJ BELL

Uuel uhkel suveterrassil, kus avatud täiesti uus suur kokteilibaar, pakutakse maitsvat grillmenüüd,  häid kokteile ja parimaid VESIPIIPE!

Laudade broneerimise info +372 50 24262 või  E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud  

Pidu kestab 20:00-23:00

PILET AINULT 10€! (hinnas ka alates kell 23:00 pääs klubisse PRIVÉ)

ALATES kell 23.00 avatakse ööklubi PRIVÉ (Harju 6, Tallinn) uksed ja pidu jätkub suuremalt klubi ruumes, aga saab ka liikuda soovi korral suveterrassile chillima!

Kui Te olete väsinud ja Teil on soov igavast ja hallist argielust puhata, tunda tõelist vabadust ja pidutseda täiel rinnal, siis Teie jaoks on parim koht olla tõelisel vene hingega latiinopeol  - BAILE-bon RUSSIAN STYLE!

Linna kõige lõbusamal venepeol BAILE-bon RUSSIAN STYLE ootab Teid:

eksklusiivne Manna la Roosa eribaar, kus te võite nautida oma kõige lemmikumaid kokteile, mida valmistavad Teile professionaalsed baarmenid samanimelisest baar-restoranist

spetsiaalne vesipiibu lounge, kus chill muusika saatel saate nautida idamaade eksootikat

venemuusika austajatele on nüüdsest uuenenud formaat – BAILE-bon RUSSIAN STYLE, kus saate kuulda veel rohkem parimat vene muusikat

BAILE-bon RUSSIAN STYLE-see on värvide, kaasahaaravate rütmide ja avatud tunnete puhang! Ärge laske mööda võimalust osa saada kuumast vene- ja ladinaameerika energiast!

50% VENE MUUSIKA!!!

Kõige kaasakiskuvamad vene- ja tantsumuusika hitid ja lisaks ka latiinorütmid toob Teieni resident DJ BELL!

Tõeliselt meeldejääva vene hingega latiino tantsuõpetuse ekspress show toob külalisteni professionaalne õpetaja: Jorge Hinojosa (Ecuador)! SEEKORDSE ERIÜLLATUSENA lisanduvad Jorge A Hinojosa tantsuõpetuse showsse kuumad Zumba instruktorid - VENNAD DIEGO ja VICTOR ARMENDARIZ Ecuadorist!!! Ärge laske mööda seda erakordset võimalust saada osa suurejoonelisest showst!

Silmailu pakuvad kogu öö sensuaalsed Go-Go tantsijad!

Samuti jätkab „Linna kõige lõbusama venepeo“ mainega BAILE-bon RUSSIAN STYLE traditsiooni ja laseb rahva sekka show-d tegema kuumad trummarid, kelle osavas trummimängus saavad kaasa lüüa ka kõik külalised ise ning kogu seda palavust tulevad samal ajal jahutama spetsiaalselt selleks õhtuks kohale tellitud abilised ekstrasuurte palmipuu lehvikutega, kelle abiga saate nautida tõelist karnevali atmosfääri!

ERIKÜLALISED – kaasahaaravad mulatitarid lisavad unustamatut õhkkonda ja toovad värskust halli igapäeva ellu, viies vikerkaare värvide maailma tõelisesse karnevali muinasjuttu. Millal Teil veel tekib uus võimalus tantsida nii imeilusate , eksootiliste ning kirglike kaunitaride ringis?

Selline maitsev rütmide ja emotsioonide segu paneb südame oluliselt kiiremini meeldivalt põksuma!

 Võtke osa elu- ja rõõmupeost ning kinkige endale sellega uusi emotsioone ja kogemusi.

NB!  PIDUTSE eriti suurejooneliselt ja mugavalt VIP-lauas!! Broneerimise info: www.bailebon.ee , tel.  +372 50 24262 , e-mail:  E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Pidu kestab 23:00-05.00

Pilet 15 €, naised esimene tund (23:00-00.00) sooduspilet 10€!

NB! Strong Face & Style control: peoriietus ja peoking!

Vaata lisaks: http://www.bailebon.ee

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


Toimumiskoht

Kaart
Venue:
Club Prive
Tänav:
Harju 6
Postikood:
10130
Linn:
Tallinn
Riik:
Riik: ee

Sellele üritusele lähevad:

Sa pead sisse logima, et ennast sellele üritusele registreerida.


<<  August 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Next Events

Piletiloos