Home Peokohad Baarid Deja Vu

Peokohad

Deja Vu 9

Deja Vu Vana-Viru 8
10111 Tallinn
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Facebook
Üritused
Telefon: +372 5688 4455

Lounge Deja Vu – üks Tallinna populaarsemaid meelelahutuskohti Tallinnas – on  juba üle seitsme aasta pakkunud oma klientidele mitmekülgset toidumenüüd, rikkalikku joogikaarti koos ainulaadse teevalikuga, artistiderohket programmi ning kõrgetasemelist teenindust. Lounge Deja Vu pakub oma klientidele midagi erilist ja meeldejäävat ning nauditavat, et nad tahaksid alati tagasi tulla ja seda suurepärast elamust uuesti kogeda. Deja Vu tähendab nimelt teatud hetke korduvat läbielamist; tunnet, mis valdab inimest, kui ta on antud hetke või situatsiooni juba läbi elanud, teadmata ise millal ja kuidas.

Autoga  kergesti ligipääsetav lounge paikneb Tallinna vanalinnas aadressil Vana-Viru 8, hõlmates enda alla kaks korrust ning pakkudes istekohti ühtekokku ligi 80 inimesele. Interjööris on kasutatud sooje punakas-pruune toone, pehmeid diivaneid ja hubast valgustust.

Esimesel korrusel asub suur baarilett, ruumikas lava esinejate jaoks ja 50 hea planeeringuga mugavat istumiskohta. Ruum on tänava poolt ääristatud suurte avarate akendega, mis lisab niigi kõrgete lagedega ruumile veelgi avarust. Samuti võimaldab päevasel ajal saali palju valgust ning head ülevaadet tänaval toimuvast. Esimesel korrusel on ka mahukas garderoob ja tualettruum.

Lisaks baariletile (ja 30-le istumiskohale) kaunistab Deja Vu teist korrust avar ja hea ventilatsiooniga suitsu- ja vesipiiburuum. Mõistagi levib mõlemal korrusel tasuta Wifi, autoga tulijatele on parkimise võimalus otse maja ees.

Suvel lisandub 70-kohaline maitsekalt dekoreeritud väliterrass, mis võimaldab tänu suurtele päikesevarjudele ja infrapuna soojuskiirguritele mugavat istumist ka vihmasematel päevadel ja külmematel õhtutel.

Lounge Deja Vu toitlustuse suurepärase kvaliteedi eest vastutab tuntud kokk Indrek Kivisalu, kes on olnud kauaaegne Eesti Vabariigi presidendi peakokk. Menüü on segu fusion ja tänapäeva modernsest köögist – sealt leiab nii eelrooge, suupistete valikuid, suppe, pearooge ja hõrke magustoite. Kuna köök on avatud kuni varajaste hommikutundideni, on koht ideaalne külastamiseks ka pärast ööklubi.

Rikkaliku joogi- ja kokteilimenüü poolest tuntud lounge hakkab nüüdsest pakkuma mahedamaitselisi vesipiipe, mis on valmistatud kliendi valikul erinevatest kvaliteetsetest tubakatest. Olles hea nii soenduseks kui klubijärgseks suutäieks, pakub lounge veel midagi erilist – avades oma uksed juba hommikul kell 12, pakume suurepärast võimalust külastada meie väliterrassi ja nautida sooja hommikupäikese käes kvaliteetset kohvi ja värsket crossaint'i.

Iga päev pakume oma külastajatele laialdast muusikavalikut igale maitsemeelele ja  reedeti ja laupäeviti astub lavale mitmeid tuntuid kohalikke ja välismaiseid muusikuid. Lisaks heale muusikale pakume ka silmailu mitmete moešõude ja  meelelahutus-programmide näol.  Pakume võimalust üürida tervet lounge'i või väiksemate koosviibimiste ka ainult teist korrust, millel on eraldi sissepääs. Meie meeskond aitab meeleldi Teie ürituseks sobiva meelelahutusprogrammi koostada – meie andmebaas sisaldab kõiki tuntumaid ja professionaalseid meelelahutusartiste. Lisaks pakume omapoolset toitlustamist ja loomulikult peamist: meie sõbralikke ja professionaalseid teenindajaid.


Avatud: E-T: 12:00-23:00 K-L: 12:00-06:00 P: 12:00-23:00Google Map
Lisatud: 13-11-2008 04:34:13    Vaadatud: 2285
8 
Normaalne koht, hea joogikaart
Autor: Tarso
Kuupäev: 16-11-2014
Igatpidi lahe koht. Eksterjöör veidi vananenud ja suurteks üritusteks liiga väike lava. Teenindus oli suurepärane ja kokteile segatakse oskuslikult. Väga hea joogikaart. Soovitan seda kohta külastada.

Peokohad

Otsi