Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Saunad - Harjumaa - Endla Talu - party.ee

Peokohad

Endla Talu 0

Endla Talu Endla talu
76410 Koppelmaa
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Facebook
Telefon: +372 50 63 343

Tallinnast vaid üürikese autosõidu kaugusel asub keset kaunist loodust ning rahu ja vaikust mõnus Endla Talu, kus kallitele külalistele pakutakse vahva peopaiga renti, konverentsisaali renti, majutusteenust ning ruumika sauna kasutamise võimalust.

Endla talu üks suurimaid eeliseid on asjaolu, et privaatne ja rahulik koht asub Tallinna piirist vaid 14 km kaugusel, kus peod või üritused mööduvad vaid Sinu seltskonnaga ning kutsumata külalisteta. Rentida on võimalik nii peamaja, saunamaja või puhkemaja. Suurepärane koht sünnipäeva, pulma või konverentsi korraldamiseks Harjumaal.

Peamaja

Endlatalu peamaja on ideaalne koht nii pulmade korraldamiseks kui firma suvepäevade või sünnipäeva pidamiseks.

Majutus võimalust pakume aastaringselt Majas on kokku 16 tuba, mis asuvad maja teisel korrusel. Kahe suure voodiga 1 peretuba, Voodikohti on kokku 34.Väljas on grillahi ja Suitsuahi mida on võimalik kasutada

Saunamaja

Sauna saab rentida korraga kell 16.00- järgmise päeva 12.00 ni. kokku 20 h
 
Majas on esimesel korrusel puuküttega saun suure leiliruumiga (5 suurt meest korraga laval) ,pesuruum, dušš, wc ja riietusruum! Samuti kaminasaal kööginurgaga, kuni 25 inimest saab lauataga korraga istuda!
 
Kööginurgas on olemas veekeetja, kohviaparaat, pliidiraud 2 auku, külmkapp ja sügavkülm, kättepaber! Meil ei ole majal nõusid , soovitame kasutada vastavalt ürituse sisule ühekordseid nõusid!
 
Maja teisel korrusel on 2 suurt puhketuba, kus kokku 7 suurt voodit ja 2 väikest voodit (kokku 16 inimesele), voodites on voodipesud ja voodid on valmis tehtud!
 
Maja otsas ja küljel on terrass, külje terrassilt saad minna mööda astmeid tiik ujuma! Väljas on grillahi ja Suitsuahi mida on võimalik kasutada
 
Saunalinad saab meie käest rentida kasutamiseks hind 1 €/tk. Meie saunas ei kasutata vihtasid ja lõhnaineid! Vihta võib kasutada majarahvaga kokkuleppel!

Puhkemajad

2 Kämpingut ja 1 jalaga puhkemaja.

Tavalises kämpigus on kokku 4 voodikohta. Üks kahene voodi ja kaks ühest voodit.

Pesemisvõimalus asub peamajas. Kämpingute lähiümbruses asub kuivkäimla.

Kämping on hästi soojustatud ja aastaringselt kasutatav

Jalaga kämpingus on 2 voodikohta.

Jalaga puhkemaja rendime vastavalt hooajale.

HINNAKIRI

N.B Rendime maju isikutele, kes on vähemalt 21 a. vanuses 


Vanus: 21+Google Map
Lisatud: 02-05-2015 11:10:36    Vaadatud: 9880

Peokohad

OtsiHinnang