Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Klubid - Tallinn - Club Factory - party.ee

Peokohad

Club Factory 0

Club Factory Madara 22a
10613 Tallinn
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Facebook
Üritused
Telefon: +372 5597 5040

Hingusele läinud tööstushooned on meelelahutusmaailmas kuumimateks möllupaikadeks ja nii on ka Polümeeri vana industriaalne kest varjanud mitmeid tantsupalavikust õhkavaid ööklubisid. Proletariaadi leivateenimiskoha karmi õhustiku, glamuuri ja elujaatava pidutsemisega ühte kooslusesse sidunud meelelahutuskohad Club von Überblingen ja ÜberClub on nüüd vastuolulise paiga üle andnud Tehasele ehk ööklubile Factory, mis meelitab kõrvupaitavate ja sageli neid lukustavate rütmidega. Detsembris täitub Factoryl juba aastake positiivse ja iseolemisest mõnu tundva elulaadi süstimisest ning tõus on täistuuridel edasi.

Factorys ootab igati ööklubilik sisu ja vorm kaasaegse valgustuse ja interjöörilahendustega, kuid kohtab ka kunagisele tehasele viitavaid efektseid tööstuslikke elemente. Suured pinnad annavad võimaluse teha suuri asju ning korraldada mastaapseid üritusi. Ennekõike paneb klubis aga tohutu hulk jalapaare tantsupõranda vibreerima. Club Factory on Tallinnas suuruselt üks enim peoloomi mahutav kontserdipaiku, mille seinte vahele mahub õõtsuma sadu inimesi.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

Klubi prioriteet ei ole üksnes ööklubistaatus, vaid pigem “concert venue”, kontserdipaik, kus promootorid, asjalikud muusika ja meelelahutuse pakkujad, saaksid korraldada kontserte, etendusi, pidusid jm. Lõbutsema võivad tulla igas vanuses inimesed. Üritusi pakutakse kõige noorematelegi peohakatistele – novembris väisab klubi teismeliste neidude iidol Isaac Elliot, keda on nimetatud uueks Justin Bieberiks. Venekeelse popmuusika austajad saavad Factorys kohtuda slaavi temperamendist tulvil energiliste vene bändidega.

Vähem kui aastajagu lõbutsejaid pöördesse ajanud Factory on ära teinud hulga erinevaid klubimuusikaüritusi. Selles on kõlanud vene bändide pakutud meloodiad ning oma sarmi näidanud ka X-factori võitja, kuningliku nimega James Arthur Inglismaalt. Elektroonilise tantsumuusika tipud Markus Schulz, Gareth Emery, Grind’i kutsel klubi väisanud Noisia – need on nimed, mis juba Factorys ülesastunute nimistus. Ootamas on kohtumised tegijatega nagu Silentium Empire ja Broken Tempo.

Paljude lemmikuks kujunenud Club Factory ei pea enam esinejate leidmiseks palehigis telefoninuppe klõbistama ega e-kirju toksima, sest artistid ja promootorid leiavad klubi meelelahutusmaastikul juba ise üles.

Uus hooaeg on toomas palju erilist, kuid suurimad plaanid peitugu veel üllatuste varudes.

Kui soovid kogeda tõelist, paljudest filmi- ja videoklippidest nähtud ööklubide melu, siis leiad selle Factoryst!
Google Map
Lisatud: 01-04-2015 15:45:09    Vaadatud: 6092

Peokohad

OtsiHinnang