Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Klubid - Tallinn - Klubi Teater - party.ee

Peokohad

Klubi Teater 0

Klubi Teater Vabaduse väljak 5
10141 Tallinn
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Facebook
Üritused
Telefon: +372 56 88 4444

Roheluse ja rohekas-kollaste toonidega kaetud suursuguses teatrisaalis on klassikalise teatri atmosfäär segatud modernsete ööklubile omaste sisustuselementide ja valgustusega.

Rõhutatud on juba olemasoleva ruumi kauneid võlvlagesid ja lühtreid, millele kontrastiks on igal pool saalis pilkupüüdvad rohelised puud ja taimed. Teatri mööbel on valmistatud kodumaiste parimate disainerite poolt ning tehnika detailid saabuvad Itaaliast.

Teatris, mis mahutab kokku ligi 900 külalist, on 3 erinevat ajaveetmiseks mõeldud ruumi - Teatrisaal, Baarisaal ja Kinosaal – kokku 3 baari, 30 lauda koos isekohtade ja lauateenindusega ning suitsetamisruum.

Teatri üheks eripäraks on meelelahutus, mida pakutakse kogu aeg ja igal pool. Teatrielamus algab juba klubisse sisenedes. Tekib atmosfäär, kus kõik ümbritsev ongi teater, mitte ainult laval toimuv.

Esinejad astuvad üles paljudel erinevatel selleks loodud pindadel ning ka Teatri külalised ise on oluline osa etendusest. Lisaks majasisestele näitlejatele, artistidele ja esinejatele astuvad üles ka Eesti DJ-d ja muusikud. Mõnel korral kuus näeb Teatris välisartiste Euroopast ja Venemaalt.

Ööklubi Teater on avatud alates 6. maist 2011 kahel päeval nädalas - reedeti ja laupäeviti kell 23:00-05:00.


Avatud: R-L 23:00-05:00
Vanus: 20+Google Map
Lisatud: 17-12-2011 14:00:23    Vaadatud: 5225

Peokohad

OtsiHinnang