Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Peoruumid - Koidutähe peosaal - party.ee

Peokohad

Koidutähe peosaal 0

Koidutähe peosaal Koidu 7
60532 Tila küla
Tartumaa
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Telefon: +372 556 755 56

Koidutähe peosaal pakub peoruumide renti. Asume Tartu linna piiril.

Peosaal  oli esialgu  planeeritud ainult perekondlikeks koosviibimisteks. Vajasime paika, kus pidada juubeleid ja sünnipäevi. Hoone on ehitatud eriprojekti  järgi vastavalt meie vajadustele . Argipäevadel,  kui tähtpäevi polnud,  kasutasime meie hubast palkamaja selleks, et koos õhtusööki või lõunasööke nautida. Soojadel õhtutel on  mõnus avaral  väliterrassil päikeseloojangut nautida. Täna on peosaali tegemistesse kaasatud terve meie pere. Me usume, et Koidutähe peosaal on ideaalne paik  ka Sinu jaoks olulise sündmuse tähistamiseks.

Meie peosaali teeb eriliseks hubane palkhoone, mille sisemus on valgusküllane, terve saali pikkuses paiknevad romantilised puitaknad. Saali suurus on 130 m2 ja mahutavus umbes 50 inimest, sellisel juhul jääb väga palju ruumi tantsupõranda jaoks.
Peosaalis on puuküttega kamin, mis loob õdusa meeleolu igal aastaajal. Tartu lähedal asuvat peosaali on võimalik rentida  kõikideks sündmusteks,  mida soovite koos Teile oluliste inimestega tähistada: pulmad, sünnipäevad, koolilõpupeod, tooteesitlused ja muud pidulikud sündmused. Meeldiv palkmaja atmosfäär muudab Teie ürituse meeldejäävaks.

Suvisel ajal on võimalik kasutada banketitelki, et ka väljas külalisi kositada. Peosaali vasakul küljel on õunapuuaed, mis muudab peopaiga  ümbruse romantiliseks.

Pakume ka toitlustust.

Rent alates 200€

Rendiaeg: 16:00 kuni järgmise päeva 12:00-ni

Turvalisuse huvides ei võta me vastu koolipidusid ega noorte sünnipäevasid, kus valdav osa inimestest on alla 25- aastased.
Google Map
Lisatud: 04-04-2017 22:15:24    Vaadatud: 10388

Peokohad

Otsi