Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Peoruumid - Kuu Talu - party.ee

Peokohad

Kuu Talu 10

Kuu Talu
62204 Kavastu
Tartumaa
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Facebook
Telefon: +372 509 3759

Pakume võimalust rentida
1.KUU-1
Kahekordne täispalkhoone. Alumisel korrusel leilisaun, kaminaruum. Kohvimasin, tassid, veekeedunõu ja külmkapp. Grillimistarvikud. Ülemisel korrusel magamistuba, kus ülestehtud voodeid neli ja kahe lisakoha võimalus. Soovi korral võimalik magada ka madratsil-magamiskotis. Teler.

2.KUU-2
ühekordne täispalkhoone viie ülestehtud voodiga. Lisakohtade võimalus.

3.UUS KUU KõRTS
Vanast aidast renoveeritud kõrtsituba, kus siseviimistluses on alles võimalikult palju vana ja mööbel on tehtud Kuu talu peremehe poolt. Esimesel korrusel kamin ja pidulauad 30 inimesele. Võimalik korralda erinevaid üritusi.T eler, kohvikann, tassid jm. vajalik laua pidulikumaks katmiseks. Teisel korrusel magamistuba.

5.SUITSUSAUN
Sajandivanune saun on sobivalt uuendatud. Mõnusa auraga kordumatuks elamuseks väiksemale seltskonnale. Lisaks kuulub kompleksi grillimajake suitsuahjuga ja pikem paadi sild paatidega tulijatele, suplejatele ja kalastajatele.

4.TüNNISAUN
Kus saab kuni 6 inimest sees mõnuleda ning head ja paremat kõrvale rüübata. Talu ümbritseb ühelt poolt Emajõe Suursoo Looduskaitse ala, teiselt poolt Emajõgi ja kolmandalt küljelt jõkke suunduv kanal, mida saab kasutada paatide sisselaskmiseks või ka randumiseks.

 
Google Map
Lisatud: 23-02-2009 15:51:35    Vaadatud: 16728

Peokohad

Otsi