Canadian drugs #@(+ with Canadian pharmacy
Peokohad - Saunad - Tiskre Saun - party.ee

Peokohad

Tiskre Saun 7

Tiskre Saun Oja põik 2
76916 Tiskre
Harjumaa
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
Koduleht
Telefon: +372 56562009

TISKRESAUN koosneb nüüdsest kahest osast, mis jagunevad:

SAUNAMAJA 

Sisepinda 120 m2.

Koht on hubane ja privaatne, sobib nii rahulikuks koosviibimiseks kui ka lõbusaks ja meeleolukaks ajaveetmiseks. Peoruumis on istekohti 30 ringis või veidi enam,maja teisel korrusel asetsevad neli magamistuba. Meeldiva ilma korral saab viibida ka grillnurgas või terrassil. Lisaks tubadele on võimalik puhata ka paaril üldistes ruumides oleval avataval diivanil. Puuküttega sauna leiliruum on üsna ruumikas,mahutades 8-10 inimest.

Saunamaja ehitusel on valdavalt kasutatud puitu,siseseinad on aga laotud vanadest, ligi 400 aastat tagasi valmistatud kividest. Leilist väljudes on võimalik end karastada puhtaveelises tiigis, mille sügavuseks neli meetrit.  Olemas on köetav kümblus-massashitünn, kus kargest veest tulles on üsna mõnus vedeleda.

Saunamaja ümbrus on osaliselt kaetud terrassiga, tiigi vastasküljel leidub rikkalikult puid-põõsaid. Maja tagumise küljega piirneb muruplats koos lõkkekohaga.Tiskresaunas mahub üheaegselt lauda istuma ca. 30 inimest aga meid on külastanud ka palju suuremad seltskonnad. Autodele on sõltuvalt lumeoludest kuni viisteist parkimiskohta (auto võib parkida vaid meie kinnistu poolsele alale ja kindlasti nõnda,et see ei segaks läbipääsu).

Muusika valjudus olla naabruses elavaid inimesi häiriv. Tasub meeles pidada, et suletud aknad-uksed aitaksid müra oluliselt vähendada. 

TALVEAED-aurusaun  

Sisepinda 176 m2.             

Talveaed-aurusaun  on eraldi asetsev hoone läbi kahe korruse, mis koosneb: talveaed, mahukas aurusaun, akvaarium püügiks mõeldud kaladega (vikerforell), peoruum.

Ööbimiseks on kaks magamistuba ning soovi korral saab kasutada baari-ning peoruumis olevaid diivaneid.  Kokku on sisepinda 176 m2, millele lisandub suvisel ajal roheline, viinamarväätidest läbipõimunud terrass.

Talveaia juurde kuulub ka majatagune muruplats. Talveaia rajamisel on kasutatud näiteks vanu mõisakive ning puitu, aga ka Sakala Keskusest pärinevat fassaadimaterjali. Talveaiale on privaatne ligipääs. Sõidukeid mahub parkima kuni kümme,talviti siiski vähem.

SUUREMALE SELTSKONNALE:

Soovides pidutseda suurema seltskonnaga või rikastada üritust erinevate stiilidega, tasub rentida mõlemad osad. Hooneid ühendab  mõnekümne meetri pikkune terrass.  

Meil on kõik korraliku peo jaoks olemas:

 • - saun
  -
  väligrill-suitsuahi (süsi ja süütevedelik tasub kaasa võtta).
  -
  terrass
  -
  tiik
  -
  toitlustusena vardas küpsetatud grillsiga või -lammas ,tõeliselt meeldiva maitsega kodune suitsuliha 
 • lõkkeplats
 • - kümblustünn
  -
  ja loomulikult ehtsad omavalmistatud vihad, mis on ühe õige sauna oluliseim osa
  - toad
 • -talveaed
 • -aurusaun

HINNAKIRI!

 
Google Map
Lisatud: 15-01-2009 13:55:03    Vaadatud: 22026

Peokohad

Otsi